-26%

Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-034 1500VA(VS)
9 934,65 ₴
7 359 ₴
- В наявності
- Код: EG-UPS-034(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EnerGenie EG-UPS-034 1500VA – джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері.
особливості:
- USB-інтерфейс для управління та індикації
- РК-індикатор статусу
- захист від коротких замикань
- захист від викидів напруги, перешкод та блискавок
- Звукове та візуальне повідомлення про події
- Захист батареї від перезаряджання та глибокої розрядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х8 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Час перемикання | <10 мс |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Габарити (ШхВхГ) | 124х22х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість вихідних розеток | 5 |
| Кількість IEC-розеток | 3 |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 2 |
| Призначення | споживчі |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Колір | Чорний |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 359 ₴



