-26%

Ламінатори Agent LM-A4 125 3-в-1 (3010055)(VS)
2 714,85 ₴
2 011 ₴
- В наявності
- Код: LM-A4 125 3-в-1(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор 3 в 1.
У даній моделі поєднані три функції: ламінатор + роликовий різак з трьома типами різання (прямий різ, фігурний рез «хвиля», мікроперфорація) + Заокруглювач кутів.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки до 125 мк.
Максимальний формат ламінування - 232 мм.
Розігрів 3-5 хвилин.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 385х100х135 мм |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Нагріваючий елемент | із зовнішнім нагріванням |
| Реверс | з реверсом |
| Швидкість | 26 см/хв |
| Температура | 135°C |
| Фольгування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011 ₴








