-26%

Кронштейн Gembird WM-55F-02 (VESA400х400)(VS)
603,45 ₴
447 ₴
- В наявності
- Код: WM-55F-02(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана
Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів
Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань до стіни: 25 мм
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 25 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 400 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 х 400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | - |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴


