Один телефон, безліч ідентичностей
Стилізуйте, оновлюйте та відкривайте нові можливості з Fusion Outfits - підтримка бездротової зарядки, кільцеве підсвічування для ваших фото та надійний захист від пошкоджень. Найкраще те, що набір інструментів для створення Smart Outfits має відкритий код, для тих, хто знає, які ідеї можуть виникнути у новаторів.
Досить терпіти тріснутий дисплей
Ремонт телефону може бути дуже неприємним. Але це не стосується HMD Fusion із його легким у ремонті дизайном. Тому, якщо вам потрібно замінити дисплей або іншу деталь, ви, ймовірно, отримаєте теплий прийом у сервісному центрі, адже вони знають, що це проста та швидка робота.
Приготуйтеся привернути увагу
HMD Fusion дуже привабливий навіть у своєму стандартному, прозорому дизайні. Смартфон пропонує ультратонкий корпус та лаконічну естетику без надмірностей. Елегантний та індустріальний вигляд. Отже, коли вам не потрібні додаткові функції, ви можете насолоджуватися природним виглядом.
Зроби свій найкращий знімок
І фронтальна, і основна камери оснащені безліччю функцій, щоб ваші знімки були максимально вдалими. 50-мегапіксельна селфі-камера з функціями селфі-жестів та селфі в уповільненій зйомці відкриває нові можливості для вашої творчості. Основна камера з роздільною здатністю 108 МП готова до умов низького освітлення, зйомки на високій швидкості тощо.
Створіть свій Smart Outfits
Сканер штрих-коду, платіжний термінал, засіб для демонстрації власних творів мистецтва... HMD Fusion може бути таким, як вам потрібно. Завдяки нашим технічним рішенням та 3D-принтеру ви можете створювати власні розумні модульні програми та аксесуари (Smart Outfits). Для цього вам знадобиться CAD-файл, а якщо ви створюєте щось функціональне – API. Обидва файли можна отримати із набору інструментів HMD Fusion.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидке заряджання | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.15x75.5x8.32 мм |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | HMD Fusion |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 971,15 ₴







