OPPO Reno13 Pro 5G — потужний та стильний смартфон, який поєднує передові технології та елегантний дизайн, задовольняючи потреби навіть найвимогливіших користувачів. Його тонкий та легкий корпус, виконаний з алюмінію, забезпечує не лише преміальний вигляд і комфорт, але й високу міцність, гарантуючи надійність і довговічність.
Особливості:
- потрійна основна камера;
- висока автономність роботи;
— витончений дизайн, захошень за стандартом IP69.
Удоскональте свій досвід завдяки користуванню надяскравим 6,59-дюймовим AMOLED-екраном. Висока роздільна здатність 1256x2760 та частота оновлення 120 Гц дозволять повністю зануритися у зображення з яскравими кольорами, глибокими чорними відтінками тощо. А скло Gorilla Glass 7i забезпечує високу міцність дисплея, стійкість до подряпин та ударів, зберігаючи при цьому його прозорість і чіткість відтворювання.
OPPO Reno13 Pro оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Dimensity 8350, що забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу навіть у режимі багатозадачності. Смартфон справляється з інтенсивними іграми, гарантуючи швидкий відгук і мінімальні затримки. AI HyperBoost оптимізує продуктивність пристрою, роблячи ігровий процес ще більш стабільним і плавним, а також знижуючи нагрівання пристрою під час активного використання. Тривалу автономну роботу гарантуватиме місткий акумулятор на 5 800 Вт, а завдяки швидкій зарядці 80 Вт ви не будете довго чекати поновлення енергії ґаджета.
Смартфон оснащений потужною камерною системою, яка дозволяє знімати чудові фотографії та відео в будь-яких умовах. Ширококутна камера на 50 МП з вдосконаленим алгоритмом обробки зображень забезпечує високу чіткість і деталізацію навіть у складних умовах освітлення. Другий 50 МП телеоб’єктив дозволяє знімати кадри з великим наближенням без втрати якості. Ультраширококутна камера на 8 МП дає можливість знімати ширші сцени, що особливо корисно для пейзажних фотографій чи групових селфі. Фронтальна камера смартфона дозволяє знімати селфі з високою деталізацією та чіткістю навіть при слабкому освітленні.
OPPO Reno13 Pro підтримує 5G-з’єднання, що забезпечує швидкий доступ до Інтернету та стабільний зв’язок. Смартфон також оснащений передовими технологіями охолодження, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру під час інтенсивного використання. Для безпеки ваших даних він має зручний сканер для відбитків пальців, вбудований під дисплей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5800 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидке заряджання | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.9х74.73х7.29 мм |
| Діагональ екрана | 6.83" |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Потужність заряджання | 80 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+50+8 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2800x1272 |
| Серія | Oppo Reno13 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1x3.35 ГГц + 3x3.2 ГГц + 4x2.2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 573,65 ₴









