-23%

Великі ігрові фігурки Roblox в коробці атака зомбі (VS)
1 550 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 7110(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великі ігрові фігурки Roblox в коробці атака зомбі, іграшкові чоловічки Роблокс набір, великий
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
Всі елементи досить великі, що надає комфорту при грі;
-
Розмір коробки: 35х27,5х8,5 см
-
Склад набору на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ігрові фігурки Roblox у коробці, іграшкові чоловічки Роблс набір із 9 фігурок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








