-24%

Дитячий конструктор Вперед та Вгору лего будиночок з повітряними кулями Disney Lego для дитини (VS)
1 900 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 7104(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий конструктор Вперед і Вгору лего будиночок з повітряними кулями Disney Lego для дитини, в коробці
Характеристики:
-
У барвистій фірмовій коробці;
-
Матеріал: пластик;
-
598 деталей;
-
Розмір коробки: 32х24х7 см;
-
Склад набору у зібраному вигляді на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 598 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор Вперед і Вгору легенький будиночок із повітряними кулями Disney Lego для дитини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴









