-13%

Набір іграшок фігурок Зомбі проти Рослин Plants vs Zombies(VS)
2 600 ₴
2 259 ₴
- В наявності
- Код: 7114Ф(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Велика та яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині;
-
Матеріал: пластик + латекс;
-
Вміст набору на фото;
-
Великі та барвисті фігурки (10-13 см);
-
Розмір коробки: 49х39х9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір іграшок фігурок Зомбі проти рослин Plants vs Zombies, ігрові фігурки в коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 259 ₴







