-25%

Набір іграшки фігурки Роблокс 6 шт в коробці, набір фігурок Roblox іграшка скейт(VS)
800 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 7107(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір іграшки фігурки Роблокс 6 шт в коробці, набір фігурок іграшка Roblox скейт
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
6 великих фігурок (7 см) + аксесуари;
-
Розмір коробки: 21х17х7, 5 см;
-
Склад набору на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір іграшки фігурки Роблокс 6 шт. у коробці, набір фігурок іграшка Roblox скейт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







