-22%

Дитячий конструктор динозаври lego jurassic world(VS)
2 300 ₴
1 799 ₴
- В наявності
- Код: 7123(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
-
У величезній фірмовій коробці з ручкою;
-
Матеріал: пластик;
-
528 деталей;
-
Розмір коробки: 48х34х7 см;
-
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 528 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор динозаври lego jurassic world 3721, Конструктор для дітей парк юрського періоду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴




