-9%

Жіноча міська сумка молочна (VS)
1 600 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 1616Ж(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка стиль Guess бежева, сумочка міська для залу фітнесу, дорожня молочна Гесс
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина на основі: 21 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-стиль Guess бежева, сумочка міська для залу фітнесу, дорожня молочна Гес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴








