Паді для тайського боксу та муай-тай RDX – Максимальний захист та комфорт
Детальний опис товару
Чи готові вивести свої тренування на новий рівень? Тренувальна накладка для муай-тай RDX створена для того, щоб витримати найінтенсивніші удари та забезпечити ідеальний захист як для спортсмена, так і для тренера. Виготовлена з міцної шкіри Maya Hide™, ця накладка стійка до зношування і здатна прослужити протягом чисельних тренувальних сесій навіть із найсильнішими партнерами.





🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX Inc |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Маківара |
| Товщина | 8 см |
| Форма | Гнута |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 3 700 ₴





