Шкіряний чоловічий рюкзак класичний чорний з натуральної шкіри якісний Tiding Bag 68932
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 31 х 41 х16.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташовані функціональні кишені. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підійде під ноутбук 15'
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴










