
Набір скляних склянок Хамелеон 250 мл 6 шт.
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-111(VS)(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір скляних склянок Хамелеон 250 мл 6 шт.
Набір скляних склянок з рельєфною поверхнею призначений для повсякденного використання вдома, в офісі або закладах громадського харчування. Рельєфна фактура покращує зчеплення з рукою, особливо при подачі охолоджених напоїв, на яких може утворюватися конденсат. мінімалістичний стиль. Основні характеристики: Матеріал: скло; Об'єм: 250 мл; Верхній діаметр: 7 см; Нижній діаметр: 4 см; Висота: 9 см. Цей набір склянок стане вдалим доповненням до повсякденного посуду - універсальний, зручний і практичний.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 7 см |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість у наборі | 6 шт |
| Нижній діаметр | 4.5 см |
| Об'єм | 250 мл |
| Колір | Хамелеон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




