
Жіноча сумка замшева клатч на плече чорна міні сумочка натуральна замша (VS)(VS)
1 200 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1502(VS)
Жіноча сумка замшева клатч на плече чорна міні сумочка натуральна замша (VS)(VS)

Жіноча сумка замшева клатч на плече чорна міні сумочка натуральна замша(VS)

Жіноча сумка замшева клатч на плече стиль ZARA чорна, міні сумочка натуральна замша Зара Характеристики Матеріал: натуральна замша (на фронтальній стороні) + високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 блискавки; Усередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: екошкіра на карабінах; Довжина: 22 см; Висота: 17 см; Ширина на основі: 8,5 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 049 ₴








