
Жіноча сумочка клатч Баранець з натуральним хутром маленька сумка з окантовкою баранчик Чорний(VS)(VS)
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1397(VS)
Жіноча сумочка клатч Баранець з натуральним хутром маленька сумка з окантовкою баранчик Чорний(VS)(VS)

Жіноча сумочка клатч Баранець з натуральним хутром маленька сумка з хутряною окантовкою баранчик Чорний(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Баранець з натуральним хутром, маленька сумка з хутряною окантовкою Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму + натуральне хутро; Довжина: 19 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 14 см; Плечовий ремінь – у комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір хутра | Чорний |
- Ціна: 950 ₴






