
Велика жіноча сумка рептилії крокодил сумочка під рептилію лакова чорна(VS)(VS)
1 500 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 1514(VS)
Велика жіноча сумка рептилії крокодил сумочка під рептилію лакова чорна(VS)(VS)

Велика жіноча сумка рептилії крокодил сумочка під рептилію лакова чорна(VS)

Велика жіноча сумка стиль рептилії крокодил, сумочка під рептилію лакова чорна Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна турецька рельєфна екошкіра + лакова еко шкіра в стилі рептилії; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 24 см; Довжина: 32 см; Ширина основи: 14 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 349 ₴








