
Жіноча міні сумочка на плече з гудзиками оригінальна сумка клатч для дівчат Коричневий(VS)(VS)
1 309,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1067К(VS)
Жіноча міні сумочка на плече з гудзиками оригінальна сумка клатч для дівчат Коричневий(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка на плече з гудзиками оригінальна сумка клатч для дівчат Коричневий(VS)

Жіноча міні сумочка на плече з гудзиками, оригінальна сумка клатч для дівчат Характеристики: Матеріал: преміум якості екошкіри (добре тримає форму); Довжина: 24 см; Висота: 17 см; Ширина основи: 13 см; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 309,50 ₴

