
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком рептилія Маленька сумка з ключницею брелком(VS)(VS)
950 ₴
759 ₴
- В наявності
- Код: 1249(VS)
Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком рептилія Маленька сумка з ключницею брелком(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з ланцюжком рептилія Маленька сумка з ключницею брелоком(VS)

Жіночий міні сумка клатч з ланцюжком в стилі рептилії. Маленька сумка з ключницею брелоком Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 25 см; Ширина на основі: 5 см; Висота: 13 см; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 759 ₴









