
Жіноча міні сумочка клатч на плече рептилія маленька сумочка Жовтий(VS)(VS)
690 ₴
- В наявності
- Код: 1190Ж(VS)
Жіноча міні сумочка клатч на плече рептилія маленька сумочка Жовтий(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече рептилія маленька сумка зміїна Жовтий(VS)

Жіноча міні сумочка клатч на плече рептилія, маленька зміїна сумочка Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 18 см; Ширина: 11 см; Глибина: 5 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече рептилія, маленька сумочка зміїна |
- Ціна: 690 ₴

