
Жіноча бананка міні сумочка на груди з шипами сумка-бананка для дівчини еко шкіра чорна Бронзовий(VS)(VS)
950 ₴
- В наявності
- Код: 643Б(VS)
Жіноча бананка міні сумочка на груди з шипами сумка-бананка для дівчини еко шкіра чорна Бронзовий(VS)(VS)

Жіноча бананка міні сумочка на грудях з шипами сумка-бананка для дівчини еко шкіра чорна Бронзовий(VS)

Жіноча бананка міні сумочка на груди з шипами, сумка-бананка для дівчини еко шкіра чорна Характеристики: Матеріал: щільна екошкіра (мapos;яка); Довжина: 25 см; Висота: 20 см; Ширина з верхньої основи: 15 см; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 950 ₴







