-15%

Жіноча лакова сумочка Кенгуру рептилія міні сумка під рептилію(VS)(VS)
1 350 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1284(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумочка Кенгуру рептилія міні сумка під рептилію(VS)(VS)

Жіноча лакова сумочка Кенгуру рептилія міні сумка під рептилію(VS)

Жіноча лакова сумочка Кенгуру рептилія, міні сумка під рептилію Характеристики Матеріал: якісна лакова екошкіра; Висота: 16 см; Ширина: 24 см; Глибина на основі: 13 см; Лямки регулюються; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴








