
Жіноча міні сумка з хутряним брелоком Рожевий (VS)(VS)
650 ₴
- В наявності
- Код: 594В(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумка з хутряним брелоком Рожевий (VS)(VS)

Жіноча міні сумка з хутряним брелоком Рожевий(VS)

Жіноча міні сумка з хутряним брелоком Якісна жіноча міні сумочка - добре тримає форму, дуже компактна, але водночас досить містка, ідеальний варіант для повсякденного використання. Відмінно підійде, щоб покласти в неї всі дрібні речі, такі як телефон, гаманець, ключі, візитницю та інші жіночі аксесуари. Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, що добре тримає форму за рахунок жорсткого каркаса; Плечовий ремінь та хутряний брелок у комплекті; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється); Діаметр брелка – 5 см; Довжина: 22 см; Ширина: 10 см; Висота: 18 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





