-18%

Замшева сумка жіноча шкіра рептилії чорна сумочка натуральна замша рептилія крокодил(VS)(VS)
1 400 ₴
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 1425(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшева сумка жіноча шкіра рептилії чорна сумочка натуральна замша рептилія крокодил(VS)(VS)

Замшева сумка жіноча шкіра рептилії чорна сумочка натуральна замша рептилія крокодил(VS)

Замшева жіноча сумка шкіра рептилії чорна, сумочка натуральна замша крокодил Характеристики: Матеріал: натуральна замша + якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: 27 см; Ширина на основі: 11 см; Висота: 23 см; У комплекті йде 2 плечові ремені на карабінах (можна зняти за потреби) як на фото; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча сумка шкіра рептилії чорна, сумочка натуральна замша рептилія крокодила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴








