
Жіноча сумка зміїна слінг Бананка міні сумочка на груди під рептилію Темний бежевий(VS)(VS)
850 ₴
- В наявності
- Код: 1103К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка зміїна слінг Бананка міні сумочка на груди під рептилію Темний бежевий(VS)(VS)

Жіноча сумка зміїна слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка на груди під рептилію Темний бежевий(VS)

Жіноча сумка слінг зміїна, Бананка для дівчини, міні сумочка на груди під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Еко Шкіра з тисненням у стилі "шкіра рептилії"; Довжина: 25 см; Висота: 22 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт. Можливо Вас також зацікавлять схожі варіанти
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг зміїна, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка на груди під рептилію |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


