-18%

Жіноча замшева сумочка клатч на ланцюжку(VS)(VS)
1 200 ₴
979 ₴
- В наявності
- Код: 1340(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча замшева сумочка клатч на ланцюжку(VS)(VS)

Жіноча замшева сумочка клатч міні сумка на ланцюжку(VS)

Жіноча замшева сумочка клатч по Гучі, міні сумка на ланцюжку Gucci топ продаж Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра (добре тримає форму); Фурнітура: металева; Довжина: 23 см; Висота: 14 см; Ширина з верхньої основи: 9 см; Плечовий ремінь у комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴








