-19%

Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою маленька сумка на плече з квіточками (VS)(VS)
1 100 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1018(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою маленька сумка на плече з квіточками (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою маленька сумка на плече з квіточками(VS)

Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою, маленька смука на плече з квіточками Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму); Закривається на блискавку; Фурнітура: метал; 2 плечові ремінці на карабінах; Довжина: 24 см; Висота: 17 см; Ширина на основі: 8 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою, маленька смука на плече з квіточками |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴









