-27%

Маленька сумка жіноча клатч міні сумка на плече(VS)(VS)
1 200 ₴
879 ₴
- В наявності
- Код: 1227(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька сумка жіноча клатч міні сумка на плече(VS)(VS)

Маленька сумка жіноча клатч міні сумка на плече(VS)

Маленька жіноча сумочка клатч YSL люкс якість, міні сумка на плече Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Довжина: 20 см; Ширина на основі: 6,5 см; Висота: 15 см; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч YSL люкс якість, мінісумка на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴









