-15%

Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою маленька сумка з квітками і брелоком (VS)(VS)
980 ₴
829 ₴
- В наявності
- Код: 1217(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою маленька сумка з квітками і брелоком (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою маленька сумка з квітками і брелоком(VS)

Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою, маленька сумка квіточками та брелоком Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму; Плечовий ремінь та брелок у комплекті; Довжина: 21 см; Ширина: 11 см; Висота: 17 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 210 см |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка з квітами вишивкою, маленька сумка з квіточками та брелоком |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴









