-21%

Жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)(VS)
1 200 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1213(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)(VS)

жіноча міні сумочка клатч на плече стьобана маленька сумка пташки(VS)

Якісна жіноча міні сумочка клатч на плече у стилі Пінко стьобана, маленька сумка Pinko пташки Характеристики: Матеріал: мapos;яка екошкіра преміум якості; Довжина: 27 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 19 см; Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 140 см); Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка клатч на плече в стилі Пінко стьобана, маленька сумка Pinko пташки |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









