-18%

Жіноча лакова сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію(VS)(VS)
970 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1509(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію(VS)(VS)

Жіноча лакова сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію(VS)

Жіноча лакова сумка слінг, Бананка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Лакова Еко Шкіра (щільна, тримає форму); Довжина: 26 см; Ширина основи: 8,5 см; Висота: 23 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








