
Жіноча сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію Світло-коричневий(VS)(VS)
877,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 638СК(VS)
Жіноча сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію Світло-коричневий(VS)(VS)

Жіноча сумка слінг Бананка сумка для дівчини міні сумочка багет під рептилію Світло-коричневий(VS)

Жіноча сумка слінг, Бананка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Еко Шкіра (щільна, тримає форму); Довжина: 24 см; Ширина основи: 6,5 см; Висота: 16 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт. Можливо Вас також зацікавлять схожі варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка-багет під рептилію |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 877,50 ₴




