
Жіноча міні сумочка клатч Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 200 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1063(VS)
Жіноча міні сумочка клатч Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Трендова міська сумка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон Характеристики: Матеріал: якісна та мapos;яка турецька екошкіра; Каркас добре тримає форму; Якісна металева фурнітура; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 8,5 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі) Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою . Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Виберіть модель |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴









