-21%

Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)(VS)
1 350 ₴
1 065 ₴
- В наявності
- Код: 893(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка на плече еко шкіра чорна класична маленька сумка для дівчат(VS)

Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече екошкіра чорна, якісна класична маленька сумка для дівчат |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴









