
Жіноча сумка з вишивкою та брелоком Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 100 ₴
925 ₴
- В наявності
- Код: 1236(VS)
Жіноча сумка з вишивкою та брелоком Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча сумка з вишивкою та брелоком Трендова міська сумка(VS)

Жіноча сумка з вишивкою та брелоком Характеристики: Матеріал: екошкіра; Закривається на блискавку; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 24 см; Висота: 24 см; Ширина на основі: 13 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з вишивкою й брелоком |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 925 ₴









