
Замшева жіноча міні сумочка каркасна із тисненням рептилії маленька сумка барило(VS)(VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1467(VS)
Замшева жіноча міні сумочка каркасна із тисненням рептилії маленька сумка барило(VS)(VS)

Замшева жіноча міні сумочка каркасна з тисненням рептилії маленька сумочка барило(VS)

Замшева жіноча міні сумочка каркасна з тисненням рептилії, маленька сумка барила Характеристики: Матеріал: натуральна замша + якісна турецька екошкіра; Тримає форму з допомогою металевого каркаса; Довжина: 16 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 18 см; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева жіноча міні сумочка каркасна з тисненням рептилії, маленька сумка-бочечка |
- Ціна: 1 300 ₴







