
Жіноча сумка чорно-біла жіноча сумочка еко шкіра біла чорна з хутряним брелком(VS)(VS)
1 200 ₴
1 059 ₴
- В наявності
- Код: 1101С(VS)
Жіноча сумка чорно-біла жіноча сумочка еко шкіра біла чорна з хутряним брелком(VS)(VS)

Жіноча сумка чорно-біла жіноча сумочка еко шкіра біла чорна з хутряним брелком(VS)

Жіноча сумка на плече чорно-біла комбінована, жіноча сумочка еко шкіра біла чорна з хутряним брелоком Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму за рахунок каркасу; Довжина: 28 см; Ширина на основі: 14 см; Висота: 20 см; Висота ручок: 12 см; Хутряний брелок у комплекті; Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 059 ₴




