
Жіноча міні сумочка клатч Підкова стьобана маленька сумка на ланцюжку (VS)(VS)
1 200 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1222(VS)
Жіноча міні сумочка клатч Підкова стьобана маленька сумка на ланцюжку (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Підкова стьобана маленька сумка на ланцюжку(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Підкова стьобана, маленька сумка на ланцюжку в стилі Гучі Характеристики: Матеріал: Еко Шкіра преміум класу (тримає форму); Довжина: 23 см; Висота: 15 см; Глибина основи: 8 см; Довжина плечового ременя: 140 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 899 ₴









