
Жіноча сумка маленька Міні сумка-клатч для дівчат через плече шкіра еко (VS)(VS)
950 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 655(VS)
Жіноча сумка маленька Міні сумка-клатч для дівчат через плече шкіра еко (VS)(VS)

Жіноча сумка клатч Помадки Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра(VS)

Жіноча сумка клатч Помадки. Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра Stupid Boy Зручна та модна повсякденна жіноча сумочка ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти все в одну сумочку. Характеристики Матеріал: Екошкіра (середня жорсткість, добре тримає форму); Довжина: 20 см; Висота: 19 см; Ширина на основі: 8 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте до каталогу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Жіноча сумка маленька сумочка клатч Помадки. Мінісумка-клатч для дівчат через плече екошкіра Stupid Boy |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 849 ₴









