Сумка жіноча Коричневий Трендова міська сумка(VS)(VS)

жіноча міні сумка Коричневий Трендова міська сумка(VS)

Якісна жіноча міні сумка Матеріал: якісна ПУ шкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21 см; Ширина: 11 см; Висота: 18 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 625 ₴









