-17%

Замшева сумка чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумочка(VS)(VS)
1 400 ₴
1 165 ₴
- В наявності
- Код: 1093(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшева сумка чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумочка(VS)(VS)

Замшева сумка жіноча чорна через плече під рептилію невелика жіноча сумочка зміїна натуральна(VS)

Замшева сумка жіноча чорна через плече під рептилію, невелика жіноча сумочка зміїна натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку та магніти; Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах; Фурнітура: метал; У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина ременя ручки: 41 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Висота: 20 см; Ширина на основі: 12 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴









