
Жіноча міні сумка клатч маленька сумочка на ланцюжку(VS)(VS)
980 ₴
839 ₴
- В наявності
- Код: 931(VS)
Жіноча міні сумка клатч маленька сумочка на ланцюжку(VS)(VS)

Жіноча міні сумка клатч Підкова маленька сумочка на ланцюжку(VS)

Жіноча міні сумка клатч у стилі Гучі Підкова, модна маленька сумочка на ланцюжку Характеристики: Матеріал: екошкіра (добре тримає форму); Фурнітура: металева; Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина з верхньої основи: 8 см; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 839 ₴









