
Жіноча міні сумочка з вишивкою маленька сумка з квіточками (VS)(VS)
1 100 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1075(VS)
Жіноча міні сумочка з вишивкою маленька сумка з квіточками (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка з вишивкою маленька сумка з квіточками(VS)

Жіноча міні сумочка з вишивкою, маленька сумка з квіточками Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра (добре тримає форму); Малюнок: вишивка; Плечовий ремінь на карабінах (максимальна довжина 120 см); Довжина: 24 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 17 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 949 ₴









