
Сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 350 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1259(VS)
Сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)(VS)

сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)

Якісна жіноча сумка на плече Характеристики: Матеріал: якісна шкіра ПУ, відмінно тримає форму; Є довга ручка на плече; Довжина: 28 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 19 см; Якщо у Вас залишилися питання, то звapos;яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі звapos;яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 280 см |
| Тип призначення | Якісна жіноча сумка на плече |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 1 099 ₴









