-23%

Жіноча дута сумочка на плече класична м'яка сумка для дівчат (VS)(VS)
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1221(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча дута сумочка на плече класична м'яка сумка для дівчат (VS)(VS)

Жіноча дута сумочка на плече класична мapos;яка сумка для дівчат(VS)

Жіноча дута сумочка на плече, якісна мapos;яка класична сумка для дівчат Zara Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення на блискавці та внутрішні кишені; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Висота ручок: 12 см; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 25 см; Висота: 23 см; Ширина на основі: 10 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча дута сумочка на плече в стилі Зара, якісна класична м'яка сумка для дівчат Zara |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









