-24%

Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки маленька сумка на плече з квітами вишивка чорна(VS)(VS)
1 250 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 342Н(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки маленька сумка на плече з квітами вишивка чорна(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки маленька сумка на плече з квітами чорна вишивка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами чорна вишивкою Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екошкіра, без стороннього запаху; Добре тримає форму навіть порожня; Довжина: 21 см; Ширина на основі: 11 см; Висота: 16 см; Плечовий ремінь у комплекті (на карабінах); Малюнок – вишивка; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами вишивкою чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









