
Класична жіноча сумка через плече з брелоком і жіноча сумочка еко повсякденна шкіра Синій(VS)(VS)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 673С(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча сумка через плече з брелоком і жіноча сумочка еко повсякденна шкіра Синій(VS)(VS)

Класична жіноча сумка через плече з брелоком і жіноча сумочка еко повсякденна шкіра Синій(VS)

Класична жіноча сумка через плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка еко шкіра повсякденна, зручна сумка на кожен день Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму; Довжина: 31 см; Ширина на основі: 14 см; Висота: 21 см; Висота ручок: 15 см; Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); Брелок у комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класична жіноча сумка через плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка екошкіра повсякденна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

