Велика жіноча сумка із двома ручками плетена чорна м'яка(VS)(VS)

Велика жіноча сумка із двома ручками плетена чорна мapos;яка(VS)

Велика жіноча сумка з двома ручками плетена чорна мapos;яка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: 40 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 31 см; Ручки вшиті, комбіновані, щоб носити в руках чи плечі; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 400 ₴








