
Жіноча сумка з хутряною підвіскою Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелоком Червоний(VS)(VS)
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 570К(VS)
Жіноча сумка з хутряною підвіскою Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелоком Червоний(VS)(VS)

Жіноча міні сумка з хутряною підвіскою Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелоком Червоний(VS)

Жіноча міні сумка з хутряна підвіска. Маленька сумочка для дівчат стьобана з хутряним брелком Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі; Плечовий ремінь та брелок у комплекті; Довжина плечового ременя максимальна: 120 см; Висота: 15 см; Довжина: 21 см; Ширина основи: 9 см; Позитивні якості: Тримає форму, має невеликі розміри, але в той же час досить містка; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
- Ціна: 900 ₴





