
Жіноча міні сумочка клатч кенгуру маленька сумка для дівчат на плече Червоний(VS)(VS)
980 ₴
- В наявності
- Код: 1471К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч кенгуру маленька сумка для дівчат на плече Червоний(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч кенгуру маленька сумка для дівчат на плече Червоний(VS)

Жіноча міні сумочка клатч кенгуру, маленька смука для дівчат на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі; Довжина плечового ременя максимальна: 120 см; Висота: 15 см; Довжина: 19 см; Ширина основи: 8 см; Позитивні якості: Тримає форму, має невеликі розміри, але в той же час досить містка; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴




